Hakkımızda

1986 yılında temeli atılan firmamız halen 12.500m2 kapalı alanda 70 personeli ile sektöre Ambalaj Bantları, Teknik Bantlar (çift taraflı yada özel kesimli), Medikal Bantlar ve Yapışkanlı İzolasyon Süngerleri konusunda ana ve yan sanayi tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

Ürün gruplarımız arasında; Baskılı ve Baskısız Koli Bantları, Çift Taraflı Bantlar, Medikal Bantlar, Maskeleme Bantları, Klişe Monta Bantları, Elektrik İzolasyon Bantları ve Yüzey Koruma Filmleri bulunmaktadır. Bu ürün gruplarının altında 100’e yakın ürün çeşidimiz ile müşterilerimize farklı kalite ve fiyat opsiyonu sunabilmekteyiz.

Toptan ve toptan üstü satışı tercih eden firmamız, üretebilme kapasitesi ile sektörde lider firma konumundadır.
1999 yılında satın alarak bünyemize katmış olduğumuz PLAŞER A.Ş. ile, firmamızın ithalat ve ihracat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Halen 7 farklı ülkeden ithalat, birçok ülkeye ihracat yapan firmamız, proje bazlı özel ürün ihtiyaçlarına çok hızlı cevap verebilecek deneyim ve birikime sahiptir.

Geniş makine parkurumuz sayesinde, müşterilerimizin ürünlerimizden en iyi verimi almaları, aynı zamanda fire ve işçilik oranlarını düşürmek için farklı ebatlandırma seçenekleri sunabiliriz.

Baskılı ve baskısız koli bandı piyasasında söz sahibi olan firmamız, Zemin+5 renge kadar baskı yapabilen Flexo baskı makinelerine sahiptir.

Temel felsefesi iyi insan ilişkileri üzerine kurulu olan firmamız, ürün çeşitliliğini arttırarak, makine parkurunu genişleterek, deneyimli ve kalifiye çalışanlar istihdam ederek müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemiştir.

Sahip olduğumuz ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Belgesi, hizmet anlayışımızı pekiştirmektedir.