Misyonumuz

Yapışma kavramı yapıştırılacak yüzeylerin fiziksel ve kimyasal özelliklerine, yüzey enerjilerine, uygulama ve ortam sıcaklığı gibi birçok faktöre bağlıdır. İhtiyaca uygun ürün her zaman hazır olarak bulunamayabilir. İşe uygun özel üretim veya ebatlandırma yapılabilmesi gerekebilir. Bu noktada firmamız ihtiyacınıza uygun, size özel ürün tedarik etme konusunda büyük deneyim ve bilgi birikimine sahiptir.

Stoklarımızda bulunan 100’e yakın bant çeşidine ek olarak, dünyanın farklı noktalarında üretim yapan, konusunda uzman üreticiler ile yaptığımız iş birliği sonucu, yeni ürün geliştirme konusunda müşterilerimize çok hızlı cevaplar verebilmekteyiz.

Numune hazırlanması, hazırlanan numuneye ait teknik bilgilerin paylaşılması konusunda gereken hassasiyeti gösteren firmamız, farklı ürün alternatifleri ile müşterisine kalite ve fiyat kıyaslayabilme olanağı sağlar.

Vizyonumuz: “One Stop Shopping”

Temel işi Yapışkanlı Bant olan firmamız sürekli olarak kendisini geliştirme çabası içindedir. Amacımız Yapışkanlı Bantlar konusunda tek çözüm noktası olmaktır.

Bu süreçte dikkat ettiğimiz unsurlar şunlardır;

  • Proje bazında ürün geliştirmek,
  • Ürün çeşitliliğini arttırmak,
  • Güvenli ürün stoğu bulundurmak,
  • Makine parkurunu genişletmek ve yenilemek,
  • Özel ebatlandırma opsiyonları sunmak.